Jaki rower kupić na komunię

Co roku na wiosnę gdy śnieg już stopnieje wielu rodziców zaczyna przydomowe porządki w ogrodzie, narty chowa do szafy, a z garażów wyciągane są hulajnogi, rowery.

Na wiosnę także w pięknym miesiącu maju większość uczniów 2,3 klas podstawowych przystępuje też do sakramentu pierwszej komunii świętej.Uroczystość pierwszej komunii stała się komercyjnym świętem, rodzice prześcigają się w pomysłach na coraz to droższe prezenty. Podarunkiem, który jednak mimo upływu lat, się nie zmienia są rowery. Jest to też moment kiedy dziecko zmienia rozmiar roweru na 24 lub 26 cali. Kiedy już zapadnie decyzja, że tym prezentem będzie rower kolejnym dylematem jaki mają darczyńcy jest:
Jaki rower na komunię kupić
Wybór determinuje kilka czynników:

  1. Wzrost – W przypadku 8-9 letniego dziecka najczęściej wybieranym rowerem będzie rower z kołami 24 calowymi, w przypadku większych dzieci można pokusić się rower 26 calowy.
  1. Płeć – o ile rowerki 24 calowe nie zawsze występują z geometrią damską i męską to juz malowanie i komponenty jak najbardziej można rozróżnić dla chłopców i dziewczynek. 
  2. Styl jazdy- kluczowy czynnik determinujący wybór komunijnego roweru. Należy się zastanowić czy rower będzie wykorzystywany do jazdy wkoło domu, czy też może czasem będzie jeździł po leśnych drogach. Nie ma się co oszukiwać tego typu rowery nie nadają się do ekstremalnej jazdy downhill.
  3. Budżet – w segmencie rowerów komunijnych markowe rowery wcale nie kosztują więcej niż marketowe rowery. Warto to przemyśleć w kontekście serwisu posprzedażowego i gwarancji.

Warte uwagi są:

DECATHLON B’TWIN ROCKRIDER 500 24″ CZARNY

rower na komunie

ROMET JOLENE 24 BIAŁY FIOLETOWY 2018

ROMET RAMBLER 24

KROSS LEA JR 1.0 RÓŻOWY NIEBIESKI FIOLETOWY POŁYSK 24″ 2019
KROSS LEVEL JR 2.0 CZARNY CZERWONY SREBRNY MAT 24″ 2019

Dodaj komentarz